Vaše nabídky pro nás

Chcete získat desítky nových zákazníků a dostat se ve vašem okolí do podvědomí???

My Vám to zajistíme. Bez rizika.

Každý den pro Vás sháníme speciální nabídku na služby v Uherském Hradišti a okolí, které stojí za to vyzkoušet. Vy nám nabídnete výraznou slevu. My garantujeme minimální počet zákazníků, jinak je nabídka neplatná. Zákazníci se tak snaží přesvědčit své známé k nákupu a zvýšit šanci na získání skupinové slevy. Po skončení akce se u Vás zákazník prokáže slevovým kupónem.

Noví zákazníci a zaručeně.

Jelikož na hafoslevy.cz musí nabídky využít minimálně stanovený počet uživatelů, garantujeme Vám hodnotné platící zákazníky. Naši uživatelé nechtějí ušetřit za každou cenu, ale chtějí zábavnou formou zkusit něco nového. Typický zákazník takto utratí o 60% více než je hodnota vámi zakoupeného slevového kupónu.

Efektivní a měřitelné výsledky bez vynaložení vašich sil

Vás nic nestojí být na www.hafoslevy.cz. Našim ziskem je podíl z každého prodaného kupónu. Jinými slovy, my vyděláváme pouze, když vyděláváte Vy = oboustranně výhodný obchod.

Exkluzivní místo jen pro Váš podnik či službu

Jakmile se dostanete na hafoslevy.cz, je z Vás najednou celebrita! Po dobu akce budete na hafoslevách prezentován jen a pouze vy. Jednoduše pouze vy prodáváte celou dobu trvání akce tisícům lidí z Vašeho města.

Hodně prostoru, ještě více povyku = lidi dělají lidi

Naši uživatelé sdílejí Vaši nabídku s každým koho znají přes všechny sociální sítě, email nebo o přestávce na kafíčku. Podobný povyk Vám přináší zákazníky ještě několik měsíců po skončení akce.