1) Co jsou Hafoslevy?

 1. Hafoslevy.cz je internetová stránka, na které najdete pravidelně tu nejlepší nabídku se slevou 40 nebo i více procent. Máte tak jedinečnou možnost si v Uherském Hradišti a okolí zakoupit poukaz se slevou na nejrůznější aktivity, zážitky, služby, sporty, adrenalin nebo vyhlášené restaurace, relax, kouzelné pobyty a mnohem více. O tom, co všechno u nás najdete, rozhodujete i Vy. Našim partnerům dodáváme vysoký počet zákazníků, čímž pro Vás získáváme nejlepší možnou cenu!
 2. 2) Musím zaplatit ihned, jakmile se zařadím mezi zájemce o nabídku?

 3. V případě, že zvolíte platbu bankovním převodem, platební brána gopay Vám vygeneruje údaje potřebné k platbě z Vaší banky. tzn: číslo účtu a variabilní symbol. Údaje je nutné si vytisknout, nebo uložit a poté s danými údaji ihned provést platbu z Vaší banky.
 4. 3) Líbí se mi dnešní nabídka, jak ji mohu zakoupit?

 5. Klikněte na „KOUPIT“ dříve, než nabídka vyprší. Obratem obdržíte e-mail s potvrzením a pokynem k platbě. Platit můžete kartou nebo převodem. Jakmile obdržíme Vaší platbu, bude Vám okamžitě zaslán kupon na příslušný produkt nebo službu. Pokud nabídka nezíská minimální počet zájemců, nebude aktivována (a Vy samozřejmě nic neplatíte). Řekněte o Hafoslevách co nejvíce svým známým, ať máte jistotu, že nabídku získáte!
 6. 4) Musím použít svůj kupón ve stejný den, kdy si ho koupím?

 7. Nemusíte! Naopak, většina našich partnerů nabízí několikaměsíční lhůtu pro využití Vašeho kupónu. Budete tedy mít dost času si v klidu rozmyslet kdy, jak a s kým kupón využít. Platnost je viditelně uvedena přímo na Vašem kupónu.
 8. 5) Koupil jsem si kupón – jak ho využít?

 9. Instrukce jak kupón využít jsou přímo na něm, navíc budete mít k dispozici kompletní kontaktní údaje na poskytovatele služby, který Vám v případě jakékoliv nejasnosti ochotně poradí. Případně se kdykoliv obraťte na Hafoslevy.
 10. 6) Mohu koupit váš slevový kupón pro někoho jako dárek?

 11. Ano, samozřejmě! Kupón není vázaný na jméno a lze jej tak použít jako úžasný dárek pro Vaše blízké.
 12. 7) V případě, že nevyužiji plnou hodnotu kupónu při první návštěvě, mohu ho využít později?

 13. Pokud není v podmínkách stanoveno jinak, za nevyužitou hodnotu slevového kupónu peníze ani jiný druh kompenzace nedostanete. Můžete si ale přivést s sebou známé a o produkt se s nimi podělit.
 14. 8) Je moje objednávka závazná?

 15. Ano. Pokud zaškrtnete Váš souhlas s podmínkami a kliknete na tlačítko Pokračovat, je tím Vaše objednávka závazná a jste povinen ji zaplatit, a to bankovním převodem nebo platební kartou.
 16. 9) Je web Hafoslevy.cz bezpečný?

 17. Ano, společnost CCRV s.r.o. je zárukou profesionálního přístupu ke klientovi i jeho osobním údajům. Společnost používá výhradně nejmodernější zabezpečovací technologie.
 18. 10) Je platba kartou bezpečná? Nemohou být moje data zneužita?

 19. Platba kartou je naprosto bezpečná! Společnost CNN spol. s r.o. (GOpay), která tuto službu zajišťuje, používá šifrované připojení SSL, díky němuž nemohou být data o Vaší kartě zjištěna třetí osobou. Ani společnost CCRV s.r.o.(Hafoslevy) nepřichází s údaji o Vaší kartě do kontaktu, pouze obdrží avízo o přijaté platbě. Platba kartou je tedy pro Vás rychlá, pohodlná a zcela bezpečná!
 20. 11) Co když poskytovatel mé slevy náhle zkrachuje?

 21. V takovém případě Vám samozřejmě vrátíme celou Vámi zaplacenou částku.
 22. 12)Proč nenabízíte jednu a více nabídek denně?

 23. Jelikož tento princip úspěšně funguje na mnoha podobných serverech v zahraničí, nechceme Vás zahlcovat příliš velkým výběrem služeb a produktů, soustředíme se z pravidla na jednu nabídku za 3dny a na její mimořádnou cenu. Upřednostňujeme pro Vás kvalitu nad kvantitou